Değerli site sakinleri Bereli isimli romanımıza kısa bir mola veriyoruz. Başlangıcından bu güne kadar okumak lütfunda bulunan arkadaşlara teşekkür ederim. İnşallah kaldığı yerden devam edeceğiz. Bunun bazı sebepleri var: 1- Fark ettiğiniz gibi roman oldukça uzun soluklu ve sanıyorum biraz bıkkınlık verdi okuyanlara.  
2- Romanın son kısmı eksikti. Becerebilirsem tamamlamaya çalışacağım. Yazarları altın yumurtlayan tavuk gören yayıncılara kızdığım için romanı yayıncılara göndermekten vaz geçtim. Ve sitede yayılamaya karar verdim. Roman tamamlanınca isteyen arkadaşlara dosyanın tamamını gönderirim. Tek seferde okumak isteyenler için. 
Ali'nin macerası devam ediyor. Her romanda olduğu gibi bu romandaki kişi ve olaylar tamamen kurgudur. Benzerlikler tesadüfidir. 
Sabırla okumaya devam eden arkadaşlara tekrar teşekkürü borç bilirim.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Mola başlıklı yazı Mustafa ESER tarafından 25.02.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )