Eklenme Tarihi : 25.05.2022
Okunma Sayısı : 591
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Mustafa ESER
Mustafa ESER
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri

Emine Işınsu Roman Ödülü Duyurusu 2

Sevgili site sakini arkadaşlar. Daha önce duyurusu yayınladığım Emine Işınsu Roman ödülü ile ilgili bir gelişmeyi duyurmak isterim. 
Ödülün sahibi Sn.İskender Öksüz ile bir mesajlaşmam oldu. Kendisine romanımın matbaa baskısının olmadığını amatör yazarları bulunduğu bir sitede yayınladığımı, yarışmaya katılıp katılamayacağımı sordum. Verdiği cebi mesajda kazanan kitaplar için yayıncının sorun çıkarabileceğini, eğer kazanırsam kitabı internetten kaldırmamı yazmış. Bu sebepten dolayı romanımı kısa kesmek zorunda kalabilirim. Bunun için hepinizden özür dilerim. Bilenler bilir roman düzenlemesi bayağı uzun sürüyor. Benim de bir kamu kurumunda çalıştığım düşünülürse bana hak vereceğinizi umuyorum. Elinde hazır romanı olan arkadaşların bilgisine sunarım.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Emine Işınsu Roman Ödülü Duyurusu 2 başlıklı yazı Mustafa ESER tarafından 25.05.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )