Eklenme Tarihi : 18.11.2023
Okunma Sayısı : 75
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
berberce
berberce
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
"Nasıl geçti,var mıydı sorun?"
"Yok,herşey gayet çok güzeldi,teşekkür ettiler."
"Gelecekler mi bir daha?"
"Bu sene gelmezler artık,sezon bitti,seneye niyet."
"Hep aynı kişiler mi gelir denetime?"
"Aynı kişiler de olabilir,farklı kişiler de olabilir fakat prosedür  aynıdır;gelirler,bakarlar,sorarlar,onaylayıp giderler."

Herşeyin özeti aslında bu son cümlede  gizliydi;"onaylarlar,giderler." Zaten bir sorunun çıkmasına imkan yoktur,"bu kadar büyük konuşma,"diyerek bana kızacağınızı biliyorum  ancak ne büyük konuşmaya gerek var ne de kızmaya.Sonuçta onlar da insan,bizleri zora sokabilecek bazı kararları alırken düşünmezler mi hiç,düşünürler.

Bazen günler bazen haftalar bazen de aylar öncesinden haberimiz olur denetime geleceklerinden ve her yer silinip süpürülür,arızalar giderilir,gürültü kirliliğe neden olabilecek tüm nesneler ortadan kaldırılır ve adeta "bizler hazırız,sizler de hazırsanız buyrun gelin," denilmek istenmektedir,onlar da belirlenmiş olan o tarihte davete icap ederler.

Göz yumucuların ellerindeki dosyaları imzalarken ne parmakları titrer ne de yürekleri sızlar.
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Denetim başlıklı yazı berberce tarafından 18.11.2023 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.
Ferizli Çekici, Savaş Oto Kurtarma