Eklenme Tarihi : 24.11.2022
Okunma Sayısı : 381
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
düşünen
düşünen
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri

Bana Asla Yalan Söyleme Anne

Bana asla yalan söyleme anne ! Bana doğruları söyle ki  neler başarabileceğimi, kendi gerçeklerimi görebileyim.  Başarılarımı, azmimi takdir et ama  başarısızlığa düşeceğim bir noktada oyunu bana verip beni mutlu (!) etme. O an yaşadığım mutluluk, tek başıma kalacağım bir oyunun ortasında beni yalnız ve çaresiz hissettirebilir.  Başarısızlığı senin yanında da tadayım ki nasıl baş edeceğimi öğrenebileyim. 
Beni asla kandırma anne! Gerçekleştiremeyeceğin sözler verme. Alacağını söylediğin ama almadığın oyuncak yada ayıracağını söylediğin ama ayırmadığın zaman seninle aramızdan oyuncaktan da zamandan da daha kıymetli bir şeyin kopmasına sebep olabilir.
Bana asla seni bir daha sevmem bak deme! Beni sana olan sevgimle korkutma. Öyle bir sevgisizliğin ihtimali nasıl kendimi  koşulsuz, sabırla ve merhametle seven bir annenin kollarında hissettirir? Ben hayatı yeni yeni öğreniyorum. Hırçın , isyankar çekilmez olabilirim.  Bunları seni üzmek için değil kendimi, hayatı ve sınırları keşfetmek için yapıyorum. 
Anne, benim sana ihtiyacım var! Koşulsuz sevgine ve merhametine...
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıÖnceki Yazı
( Bana Asla Yalan Söyleme Anne başlıklı yazı düşünen tarafından 24.11.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.
Ferizli Çekici, Savaş Oto Kurtarma