Eklenme Tarihi : 2.02.2021
Okunma Sayısı : 1035Yorum Sayısı : 0
Etiketler
Oğuz batın
Oğuz batın
tarafından eklendi
2.02.2021
Son Yazıları
Paylaş
SİTE BÖLÜMLERİ
Japonlarda İntihar Sanatı
Metro kazısını bitireli üç ay olmuştu.Ekip lideri Japon Daiki,ekibini toplayıp yeni metro kazısında bulunmaya başladı.İkinci metro kazısının biteceği gün ,kazının olduğu inşaat alanında kan gölünü andıran kırmızımsı,bakırımsı kokusu olan manzarayla karşılaşan ekipten bir adam "Japonlar bizler gibi değildir arkadaşlar.Bizler duygusallığımızla hareket ederiz,Japonlar ise mükemmelliyetçiliğinle.Bu gördüğünüz Japona ait cansız bedende Japonlarda intihar sanatının kısa bir özetidir."demişti.Bu intihar sanatının tek bir sebebi vardı,metro kazısında bulunan tarihi sikkelerin çalışnmasıydı.

OĞUZ BATIN

MİNİMAL HİKAYE NEDİR
Minimal hikaye,bir solukta bir oturuşta okunan hikayelere denir.Japonlarda İntihar Sanatı adlı hikayede buna örnektir.

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Japonlarda İntihar Sanatı başlıklı yazı Oğuz batın tarafından 2.02.2021 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler Oğuz batın sorumluluğundadır. Oğuz batın hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.