El Sallayarak Giden Sendin


El Sallayarak Giden Sendin

 

Kapıdan bana giderken bu son buluşmamız görüşmemiz diyerek el sallayarak giden sendin. Sana defalarca az daha dayan sevdiceğim her şey geçecek dedim, sen kendinden önce benden vazgeçtin. Sanki sırtında taşıdığın yüktüm oysa seni bir ömür sırtımda taşırdım, anlamadın, bilmedin ve gittin!

 

Ben sadece karşılık beklemeden sevdim sen arzuların ve isteklerinin sonu gelmeden istedin ve ben yetişemedim… Bağrıma taşları bastım sana bir şey söylemedim sabır taşım gitmeden önce parçalandı sen fark edemedin, öyle ise git gidebildiğin yere geriye dönme sakın bir kere, kalmadı seni seven senin dünyan nere benim küçük dünyam seni almaz içine artık dönsen de bir kere.

 

Reva gördüğün için bunu bana bende sana geri dönerek bende bulursun inşallah deva diyorum...

Mehmet Aluç

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( El Sallayarak Giden Sendin başlıklı köşe yazı kul mehmet tarafından 11.09.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan yazının hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler kul mehmet sorumluluğundadır. kul mehmet hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.