Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulunda Sıcak Aile Ortamı
Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulunda Sıcak Aile Ortamı
                 ŞEHİT AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULU'NDA SICAK AİLE ORTAMI

       İlçemizin en başarılı okulu olan Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu öğretmenleri müthiş bir manzaraya karşı nefis bir yemekte bir araya geldiler. 
       Sıcacık bir aile ortamında görev yapan öğretmenler seminer sonrası Karadere Alabalık Tesislerinde yemek yediler , eşsiz doğa ve temiz havada günün yorgunluğunu attılar. Okul müdürü Selçuk TAZİM "Mutlu bir eğitim öğretim kurumunun mutlu öğretmenlere bağlıdır. Sizler mutlu olursanız öğrenciler de mutlu olur, veliler de. Böyle başarılı ve donanımlı öğretmenlerle çalışmak bir şans. Okulumuzun başarısının sebebi bu. Yıl boyunca büyük bir özveriyle çalıştınız. Hepinize çok teşekkür ediyorum. Allah birliğimizi, dirliğimizi bozmasın." dedi. 
       Okul müdür yardımcısı Halil Karacabağ'ın yaptığı yemek duası sonrası badem ağaçlarının gölgesinde nefis semaver çayı içtiler. Öğretmenler ve çocukları langırt oynadılar. Zeynep Kalender Hocanım'ın afacan oğlu, okulun Fen Bilimleri öğretmeni Oğuz Hoca'yı langırtta yendi. Bu da günün ikinici gündemini oluşturdu.
                                                                                                                                        İSMAİL MALATYA
Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulunda Sıcak Aile Ortamı başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 19.06.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )