Eklenme Tarihi : 24.05.2019
Okunma Sayısı : 187
Yorum Sayısı : 1
Etiketler
ismailmalaty
ismailmalaty
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
16.06.1949 : Devlet Tiyatro ve Operası kuruldu.

16.06.1961 : İlk Türk Otomobili Projesi "Devrim Otomobili" için çalışmalara başlandı

16.06.1963 : İlk Rus kadın kozmonot Valentina Tershkova uzaya çıktı.

Hendekte Kantin Kuntin İşler
Hendekte Kantin Kuntin İşler
         Hendek İlçesinin seçkin okullarından Şehit Ahmet Özsoy İmam Hatip Ortaokulu Üçüncü kez PERDE diyor. Şehadete Koşanlardan sonra Doktor Çıldırdı dedi ve şimdi de "Kantin Kuntin İşler" diyor. 
       Baştan sona komedi olan gülme garantili tek perdelik tiyatroyu Şair yazar İsmail MALATYA yazdı ve yönetti. Kostüm ve dekorunu Habibe Emel DEMİR yaptı. 31 Mayıs Cuma günü saat: 14.30 ve 15.20'de olmak üzere 2 seans halinde sahnelenecek.             Bütün öğrenci ve velilerin heyecanla bekledikleri gösterinin son provaları yapılmaktadır. Okul Müdürü Selçuk TAZİM okuldaki sanatsal ve sportif faaliyetlerin çok önemli olduğunu belirtti. Tüm halkımızın davetli olduğunu söyledi.                                                                                         HABER: İSMAİL MALATYA-AHMET ÖZSOY İMAM HATİP ORTAOKULU TÜRKÇE ÖĞRETMENİ


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Hendekte Kantin Kuntin İşler başlıklı yazı ismailmalaty tarafından 24.05.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )