Eklenme Tarihi : 19.03.2019
Okunma Sayısı : 165
Yorum Sayısı : 0
Etiketler
HACIKAĞIZMAN
HACIKAĞIZMAN
tarafından eklendi
Normal Üye
Paylaş
Son Yazıları
Site İstatistikleri
16.07.1664 : Andreas Gryphius Alman barok edebiyatı şairi öldü... (d. 1616)

16.07.1782 : Wolfgang Amadeus Mozart'ın Saraydan Kız Kaçırma adlı operası ilk kez sahnelendi.

16.07.1920 : Gyula Benczúr, Macar ressam öldü (d. 1844)

16.07.1926 : İlk renkli sualtı çekimleri National Geographic dergisinde yayımlandı.

16.07.1902 : Orhan Şaik Gökyay, Edebiyat tarihi ve dil araştırmacısı, şair doğdu (ö. 1994)

16.07.622 : Hazreti Muhammed ve beraberindeki ilk Müslümanlar, hicretlerini tamamlayıp Medine'ye vardılar: ''Hicri Takvim''in başlangıcı.

Ayasofya Camii Olmalıdır Çünkü
Ayasofya Camii Olmalıdır Çünkü

Ayasofya camii olmalıdır çünkü

       Ayasofya cami olmalıdır. Çünkü Kılıç hakkı, çünkü Ecdadımız öyle isterdi. Çünkü Gavuristanda Kiliselerini açık artırmada satanlar. Ayasofyayı değil, İstanbulu(İSLAMBULU) İstiyorlar. Çünkü Hıristiyanlarda Siyonit Yahudilerin kuklası Papazlara cinsel istismar davalarını hangi Hıristiyan açar. Yahudiler yapar, Bizdeki sahte imamları, sahta türkleri, sahte kürtleri, sahte lazları, sahte arapları (Ermeni uşaklarını) aldatıp kullanan yine Siyonistler.. Ermenileri çok seviyorlarsa neden Ermenistanı açlık sınırından kurdarmıyorlar. Çünkü kulanılacak, Cahil aç ermeniler lazın siyonistlere.
Çünkü Ayasofyanın açılması siyonist Yahudilere ve yalaka sözde Hıristiyanlara, Osmanlı torunlarının İlk tokatı olacak. Çünkü islamın bekçisi ecdadımızın emanetine sahip çıkmamız namus borçumuz.
Çünkü daha dün Şehit edilen din kardeşlerimize ve daha önceki şehitlere, gazilere vefa borcumuz. Çünkü maskeler düştü hainler belli oldu.. Yurtta barış, dünyada barış ne zaman olmuş. Siyonitlere gereken cevap verilmezse, dahada şımarırlar. 
Müslüman bir Türk evladı alarak bunu canı gönülden istiyoruz.. Ne gerekiyorsa o Ecdadımız Allahuekber- Allahuekber diyerek kurudu bizlerde koruyamazsak yazıklar olsun bize...
Çünkü İstanbul bizim, AYASOFYA BİZİM.. İsteyenler ağır bedel öderler. 


Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıSonraki Yazı
Önceki YazıSonraki Yazı
( Ayasofya Camii Olmalıdır Çünkü başlıklı yazı HACIKAĞIZMAN tarafından 19.03.2019 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan eserlerin hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )