Bir Daha Sana Söz Söylemem

Bir Daha Sana Söz Söylemem

 

Ben aşka inanırım sevmelere de inanırım, aşk sevme yoksa hayat nasıl çekilir bilirim bunsuz olmaz yaşanılmaz hissederim. Aşk bize hayatı fısıldar yaşamanın sırrını anlatarak sırra vakıf olmayı sağlar. Bunlarsız kaldığını düşün ve bana bir cevap ver. Bunlarsız sadece nefes almak için yaşarsın, kendin için yaşarsın, kendinle bilmediğinle yanlışa düşersin. Bu yaşamakla sabittir bir anlatı söz hiç değildir.

 

Yaşayamadıklarımız sırtımızda bir yük iken taşıması ne kadar zor, yaşayarak aşkla hafifletmek varken. Gerçi gittin son sözü söyleyemeden içimde kaldı akıttığın zehirle, artık bensiz kalacaksın gittiğin şehirde. Artık rüyalarımda seni görmeyeceğim sende beni görmeyeceksin, görmeyince eksikliğimiz yüreğimize saplı bir paslı hançer gibi saplı kalacak, içten içe pası ile çürütecek bizi.

 

Artık sözleri sana söyleyerek incitmek istemiyorum, bırakayım kalsın yerinde hak edecek birsine rast gelir isem ona söylerim, vesselam.

Mehmet Aluç

Sitedeki
Yazarın
Önceki YazıÖnceki Yazı
Önceki YazıÖnceki Yazı
( Bir Daha Sana Söz Söylemem başlıklı köşe yazı kul mehmet tarafından 3.12.2022 tarihinde sitemize eklenmiştir. Sitemizde yayınlanan yazının hukuki sorumluluğu , kullanılan materyaller ve yazının içeriği yazarlarına aittir.İzin alınmadan kaynak gösterilse bile sayfamızdaki eserler başka yerde yayınlanamaz. Eserlerin izin alınmadan kopyalanması ve kullanılması 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına göre suçtur. )
 
Bu sayfadaki tüm yazı ve içerikler kul mehmet sorumluluğundadır. kul mehmet hakkında bilgi ve yazılarına ulaşabilirsiniz.
Yukarı/
© 2008-2022 Edebiyat Evi | Eserlerin tüm hakları ve sorumluluğu eser sahiplerine aittir.